Super Vision Global Engineering Solutions

medzinárodne Uznávaný líder v oblasti automatizácie a strojárstva

Predstavenie spoločnosti

Budujeme a udržiavame mnohostranný dlhodobý vzťah založený na podpore akýchkoľvek potrieb v oblasti priemyselnej automatizácie s výkonom na svetovej úrovni. Náš vysoko špecializovaný team, ktorý má veľa poznatkov v automatizácii a strojárstve pomáha zlepšovať efektivitu výrobných procesov našich strategických zákazníkov.


SUPER VISION GLOBAL ENGINEERING SOLUTIONS je medzinárodne uznávaným lídrom v oblasti automatizácie a strojárstva. Naše skúsenosti vychádzajú v ústrety špecifickým problémom strojárenstva, programovania a automatických systémov na kľúč. 


Automatizácia na mieru s tímom odborníkov špecializovaných v High-tec leveli. Navrhujeme a vytvárame riešenia na podporu globálneho automobilového priemyslu na trhu.


SUPER VISION zaručuje produkty tej najvyššej kvality, spoľahlivosti a trvanlivosti prostredníctvom kvalifikovaných a oddaných ľudí zameraných na celkovú spokojnosť zákazníka.


  • Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001:2015
  • Sme držiteľmi certifikátu SCC - certifikovaná bezpečnosť dodávateľov.
  • Každému nášmu pracovníkovi bol udelený certifikát TÜV SÜD | Slovakia


Sme špecialistami pre produkty a riešenia známych výrobcov, ako sú aj: ABB, Fanuc, Nachi, Kawasaki, Motoman, Kuka, Panasonic


Spoločnosť je zameraná na programovanie industriálnych robotov ako aj riadiacich systémov PLC a ich kompletné uvedenie do prevádzky s hlavným zameraním na programovaciu platformu pre VW Group.


SUPER VISION je najideálnejší partner pre Vás a Vašu budúcnosť. Kontaktujte nás ešte dnes pre zvýšenie efektivity Vášho výrobného procesu.

Naši partneri